* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Dębiccy pierwszoklasiści z plecakami od Śnieżki

2 wrzesień 2016
Dębiccy pierwszoklasiści z plecakami od Śnieżki
W piątek, 2 września br. na dębickim Rynku odbył się finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, organizowanej przez Urząd Miejski w Dębicy. W gronie firm wspierających inicjatywę znalazła się FFiL Śnieżka SA.

„Bezpieczna droga do szkoły” to program edukacyjny propagujący wśród dzieci klas pierwszych szkół podstawowych w Dębicy zasady bezpiecznego zachowania na drodze, które pozwalają uniknąć możliwych zagrożeń w trakcie pieszych bądź rowerowych podróży do i z placówki.

Podczas piątkowego finału akcji na dębickim Rynku na pierwszoklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły zapoznać się z regułami bezpiecznego zachowania na jezdni, a także porozmawiać o nich z funkcjonariuszami różnych służb.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa malowania znaków drogowych, którą specjalnie dla maluchów przygotowała FFiL Śnieżka SA. Firma przekazała również plecaki z odblaskowymi elementami, które zostały wręczone podczas spotkania. – Cieszymy się, że dzięki wspólnemu malowaniu dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także poznawały znaki drogowe. Doceniając edukacyjny wymiar akcji, postanowiliśmy się w nią włączyć również w aspekcie rzeczowym. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas plecaki będą towarzyszyły najmłodszym w wielu bezpiecznych wyprawach – tłumaczy Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej.

FFiL Śnieżka SA czynnie angażuje się w liczne akcje społeczne, organizowane na Podkarpaciu, na terenie którego zlokalizowana jest firma. Jest też autorem wielu z nich. W ostatnich dniach sierpnia z inicjatywy Śnieżki powstał chociażby nawiązujący do historii regionu mural w Rzeszowie.